0,9 mm Stål Rør Fiberoptiske PLC Splitter 1x8 SC/APC Mini Blockless 1*8 SC /APC-Stik

Funktioner

*Fremragende Mekanisk,Lille Størrelse

*Høj Pålidelighed

*Lav indsættelse Tab og lav Polarisering Afhængige tab

*Høj kanal tæller

*Fremragende Miljømæssig Stabilitet og Udbredte

Ansøgninger

*FTTx-Installationer(GPON/BPON/EPON)

*Kabel-tv (CATV)

*Lokale netværk (LAN)

*Test udstyr

*Passiv optisk netværk(PON)

Specifikationer

11xN (med stik)

(Antallet af Kanaler)

1×2

1×4

1×8

1×16

1×32

1×64

2×2

2×4

2×8

2×16

2×32

2×64

(I Drift Wavelenth)

1260 til 1650

P Niveau Indskudstab

4

7.4

10.5

13.7

17

20.3

4.4

7.6

10.8

14.1

17.4

20.7

S Niveau Indskudstab

4.2

7.6

10.7

14

17.3

20.7

4.6

7.9

11.2

15

18.1

21.7

(Ensartethed)

0.4

0.6

0.8

1

1.2

1.6

0.8

1

1.2

1.5

1.8

2

(PDL)

0.2

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

0.3

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

(Return Loss)

mere end 55

(Retningsbestemt)

mere end 55

(Type fiber)

ITU G657A

(Driftstemperatur)

-40 til 85

(Pigtail længde)

1 m eller 1,5 m eller tilpasset

Oplysninger Om Bestilling

PLC ' Port Type

Kabel Type

Fiber Længde

Stik Type

Package Stil

PLC Splitter

1*4

1*8

1*16

1*32

1*64

2*32

Andre, Angiv

0,25 mm Nøgne fiber

Båndet Fiber

Fan-out med 0,9 mm Løs Rør

2,0 mm Kabel

3,0 mm Kabel

1 meter

1,5 meter

angiv

FC/APC

FC/PC

SC/APC

SC/PC

ST/UPC

LC/APC

Andre, Angiv

Rustfrit stål stel

Plast Modul

19 1U Rack-Mount

Andre, Angiv

  • Kompatibel: TP-link
  • Model-Nummer: Fiberoptiske PLC Splitter 1x8
  • Oprindelse: KN(Oprindelse)
  • Fiber Type: Single Mode
  • Item Længde: 1m
  • Størrelse: 32X42X35
  • Stik Type: SC/APC
  • Certificering: INGEN
  • Mærke: AUA